Kuchnia pałacowa

Dumą hotelu jest restauracja Sala Kryształowa, która oprócz pięknego wystroju wnętrza, słynie również z tradycji kulinarnej, zadziwiającej bogactwem oraz różnorodnością potraw. Wyśmienite dania zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Wielowiekowe receptury kuchni są nieustannie udoskonalane, dzięki czemu w ofercie pałacowej restauracji, znajduje się wiele rozmaitości, począwszy od wyszukanych dań z dziczyzny, aż po delikatne przysmaki owoców morza.

Sala Kryształowa

Najpiękniejsza i najbardziej reprezentatywna ze wszystkich sal. Urokliwa szczególnie o zachodzie słońca, udekorowana kryształowymi żyrandolami i marmurowymi posągami. Idealna na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

metraż

132 m2

stoły bankietowe

110 osób

wspólny stół

50 osób

Sala Barkowa

Oranżeria

Mieści się tuż przy restauracji, jest niemal całkowicie przeszklona, posiada własne wyjście na taras i ogród. Słynie z niesamowitych kwiatów. Idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju małe przyjęcia urodzinowe czy komunie.

metraż

60 m2

stoły bankietowe

40 osób

wspólny stół

25 osób

Sala Kominkowa

Sala w iście pałacowym stylu posiada swój własny taras, z Sali kominkowej rozciąga się, zapierający dech w piersiach widok na jezioro.

metraż

40 m2

stoły bankietowe

30 osób

wspólny stół

20 osób

Przyjęcia w Pałacu

SZUKASZ MIEJSCA NA IMPREZĘ

Night Club

Metraż 150m2. Wyślij do nas maila biuro@bursztynowypalac.pl jeżeli chcesz wynająć na swoją imprezę

Sala Rycerska

metraż

95 m2

stoły bankietowe

30 osób

wspólny stół

40 osób